
Eerste Divisie stats
Netherlands · 2026/27 · 100 of 381 played
Eerste Divisie: Goals
Eerste Divisie: BTTS
| # | Team | Yes | No | Last 5 | Next match | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Helmond | 10 | 9 | 1 | 90% | ++−++ | 62%NAC Breda (H) |
| 2 | Jong Eindhoven | 10 | 9 | 1 | 90% | +++++ | 70%Dordrecht (H) |
| 3 | Utrecht | 10 | 9 | 1 | 90% | −++++ | 60%Roda JC (H) |
| 4 | Graafschap | 10 | 8 | 2 | 80% | ++−++ | 74%Jong Ajax Amsterdam (A) |
| 5 | Jong AZ Alkmaar | 10 | 8 | 2 | 80% | ++++− | 72%VVV Venlo (A) |
| 6 | NAC Breda | 10 | 8 | 2 | 80% | ++++− | 62%Helmond (A) |
| 7 | Den Bosch | 10 | 7 | 3 | 70% | −+−+− | 68%Oss (H) |
| 8 | Dordrecht | 10 | 7 | 3 | 70% | +−++− | 70%Jong Eindhoven (A) |
| 9 | FC Eindhoven | 10 | 7 | 3 | 70% | ++++− | 63%Vitesse (H) |
| 10 | Waalwijk | 10 | 7 | 3 | 70% | −+−+− | 68%Volendam (H) |
| 11 | FC Emmen | 10 | 6 | 4 | 60% | ++−+− | 66%Almere City (H) |
| 12 | Heracles | 10 | 6 | 4 | 60% | +−−+− | 60%MVV Maastricht (A) |
| 13 | Jong Ajax Amsterdam | 10 | 6 | 4 | 60% | −−+−− | 74%Graafschap (H) |
| 14 | MVV Maastricht | 10 | 6 | 4 | 60% | −+−+− | 60%Heracles (H) |
| 15 | Oss | 10 | 6 | 4 | 60% | +−−++ | 68%Den Bosch (A) |
| 16 | Vitesse | 10 | 6 | 4 | 60% | −+−+− | 63%FC Eindhoven (A) |
| 17 | VVV Venlo | 10 | 6 | 4 | 60% | +++−− | 72%Jong AZ Alkmaar (H) |
| 18 | Volendam | 10 | 5 | 5 | 50% | −++−− | 68%Waalwijk (A) |
| 19 | Almere City | 10 | 4 | 6 | 40% | −−+−− | 66%FC Emmen (A) |
| 20 | Roda JC | 10 | 4 | 6 | 40% | −−−−+ | 60%Utrecht (A) |
| Whole league | 100 | 67 | 33 | 67% |
Eerste Divisie: 1st half
| # | Team | Over | Under | Last 5 | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Helmond | 10 | 8 | 2 | 80% | 10:11 | 2.1 | ++−++ |
| 2 | Dordrecht | 10 | 7 | 3 | 70% | 8:14 | 2.2 | +++−+ |
| 3 | Utrecht | 10 | 7 | 3 | 70% | 9:13 | 2.2 | −+++− |
| 4 | VVV Venlo | 10 | 7 | 3 | 70% | 11:10 | 2.1 | +++−− |
| 5 | Graafschap | 10 | 7 | 3 | 70% | 7:12 | 1.9 | ++−−− |
| 6 | Heracles | 10 | 6 | 4 | 60% | 16:3 | 1.9 | +−++− |
| 7 | Jong AZ Alkmaar | 10 | 5 | 5 | 50% | 9:8 | 1.7 | ++−+− |
| 8 | Vitesse | 10 | 5 | 5 | 50% | 7:8 | 1.5 | −+++− |
| 9 | Jong Eindhoven | 10 | 5 | 5 | 50% | 7:7 | 1.4 | −+−+− |
| 10 | Jong Ajax Amsterdam | 10 | 4 | 6 | 40% | 7:11 | 1.8 | −−+−− |
| 11 | NAC Breda | 10 | 4 | 6 | 40% | 10:7 | 1.7 | ++−+− |
| 12 | FC Emmen | 10 | 4 | 6 | 40% | 8:8 | 1.6 | +−−−+ |
| 13 | Volendam | 10 | 4 | 6 | 40% | 9:7 | 1.6 | −++−− |
| 14 | Oss | 10 | 4 | 6 | 40% | 8:7 | 1.5 | ++−++ |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 4 | 6 | 40% | 5:9 | 1.4 | +−−−+ |
| 16 | MVV Maastricht | 10 | 4 | 6 | 40% | 5:7 | 1.2 | −+−+− |
| 17 | Almere City | 10 | 4 | 6 | 40% | 6:3 | 0.9 | −−+−+ |
| 18 | Den Bosch | 10 | 3 | 7 | 30% | 6:7 | 1.3 | −+−−− |
| 19 | Waalwijk | 10 | 2 | 8 | 20% | 7:5 | 1.2 | −+−−− |
| 20 | Roda JC | 10 | 2 | 8 | 20% | 5:3 | 0.8 | −−−−− |
| Whole league | 100 | 48 | 52 | 48% | 1.6 |
Eerste Divisie: HT/FT
| # | Team | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 10 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2 | VVV Venlo | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 3 | NAC Breda | 10 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 4 | Volendam | 10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
| 5 | Den Bosch | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 |
| 6 | FC Emmen | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 7 | Oss | 10 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| 8 | Roda JC | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 9 | Almere City | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Jong AZ Alkmaar | 10 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Waalwijk | 10 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
| 12 | Dordrecht | 10 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 |
| 13 | FC Eindhoven | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| 14 | Graafschap | 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 15 | Helmond | 10 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 |
| 16 | Jong Ajax Amsterdam | 10 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 |
| 17 | Jong Eindhoven | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| 18 | MVV Maastricht | 10 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| 19 | Utrecht | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 |
| 20 | Vitesse | 10 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Eerste Divisie: Corners
| # | Team | Over | Under | Next match | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oss | 10 | 9 | 1 | 90% | 43:74 | 11.7 | 66%Den Bosch (A) |
| 2 | Den Bosch | 10 | 7 | 3 | 70% | 80:42 | 12.2 | 66%Oss (H) |
| 3 | Jong Ajax Amsterdam | 10 | 7 | 3 | 70% | 47:63 | 11.0 | 62%Graafschap (H) |
| 4 | Almere City | 10 | 7 | 3 | 70% | 49:58 | 10.7 | 58%FC Emmen (A) |
| 5 | Graafschap | 10 | 6 | 4 | 60% | 46:65 | 11.1 | 62%Jong Ajax Amsterdam (A) |
| 6 | Heracles | 10 | 6 | 4 | 60% | 78:30 | 10.8 | 57%MVV Maastricht (A) |
| 7 | Volendam | 10 | 6 | 4 | 60% | 38:65 | 10.3 | 56%Waalwijk (A) |
| 8 | Vitesse | 10 | 6 | 4 | 60% | 56:45 | 10.1 | 58%FC Eindhoven (A) |
| 9 | NAC Breda | 10 | 6 | 4 | 60% | 65:33 | 9.8 | 58%Helmond (A) |
| 10 | VVV Venlo | 10 | 6 | 4 | 60% | 50:46 | 9.6 | 58%Jong AZ Alkmaar (H) |
| 11 | Helmond | 10 | 5 | 5 | 50% | 38:63 | 10.1 | 58%NAC Breda (H) |
| 12 | Jong Eindhoven | 10 | 5 | 5 | 50% | 52:49 | 10.1 | 55%Dordrecht (H) |
| 13 | Utrecht | 10 | 5 | 5 | 50% | 45:56 | 10.1 | 54%Roda JC (H) |
| 14 | FC Emmen | 10 | 5 | 5 | 50% | 65:29 | 9.4 | 58%Almere City (H) |
| 15 | FC Eindhoven | 10 | 3 | 7 | 30% | 35:64 | 9.9 | 58%Vitesse (H) |
| 16 | Jong AZ Alkmaar | 10 | 3 | 7 | 30% | 49:49 | 9.8 | 58%VVV Venlo (A) |
| 17 | Waalwijk | 10 | 3 | 7 | 30% | 40:50 | 9.0 | 56%Volendam (H) |
| 18 | Roda JC | 10 | 2 | 8 | 20% | 41:41 | 8.2 | 54%Utrecht (A) |
| 19 | Dordrecht | 10 | 2 | 8 | 20% | 38:36 | 7.4 | 55%Jong Eindhoven (A) |
| 20 | MVV Maastricht | 10 | 1 | 9 | 10% | 43:40 | 8.3 | 57%Heracles (H) |
| Whole league | 100 | 50 | 50 | 50% | 10.0 |
Eerste Divisie: Cards
| # | Team | Over | Under | Next match | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dordrecht | 7 | 6 | 1 | 86% | 15:16 | 4.4 | 41%Jong Eindhoven (A) |
| 2 | NAC Breda | 6 | 5 | 1 | 83% | 14:14 | 4.7 | 48%Helmond (A) |
| 3 | FC Emmen | 7 | 5 | 2 | 71% | 20:13 | 4.7 | 42%Almere City (H) |
| 4 | Roda JC | 7 | 5 | 2 | 71% | 10:20 | 4.3 | 43%Utrecht (A) |
| 5 | Graafschap | 6 | 4 | 2 | 67% | 16:12 | 4.7 | 46%Jong Ajax Amsterdam (A) |
| 6 | Jong Ajax Amsterdam | 9 | 6 | 3 | 67% | 23:17 | 4.4 | 46%Graafschap (H) |
| 7 | Vitesse | 6 | 3 | 3 | 50% | 11:12 | 3.8 | 43%FC Eindhoven (A) |
| 8 | VVV Venlo | 7 | 3 | 4 | 43% | 10:18 | 4.0 | 42%Jong AZ Alkmaar (H) |
| 9 | Helmond | 7 | 3 | 4 | 43% | 17:8 | 3.6 | 48%NAC Breda (H) |
| 10 | Volendam | 7 | 3 | 4 | 43% | 11:13 | 3.4 | 44%Waalwijk (A) |
| 11 | Waalwijk | 7 | 3 | 4 | 43% | 10:14 | 3.4 | 44%Volendam (H) |
| 12 | Jong AZ Alkmaar | 9 | 3 | 6 | 33% | 11:16 | 3.0 | 42%VVV Venlo (A) |
| 13 | Utrecht | 9 | 3 | 6 | 33% | 13:13 | 2.9 | 43%Roda JC (H) |
| 14 | Oss | 7 | 2 | 5 | 29% | 14:7 | 3.0 | 40%Den Bosch (A) |
| 15 | MVV Maastricht | 7 | 2 | 5 | 29% | 9:9 | 2.6 | 41%Heracles (H) |
| 16 | Den Bosch | 7 | 2 | 5 | 29% | 8:9 | 2.4 | 40%Oss (H) |
| 17 | Almere City | 7 | 2 | 5 | 29% | 10:6 | 2.3 | 42%FC Emmen (A) |
| 18 | FC Eindhoven | 7 | 2 | 5 | 29% | 6:9 | 2.1 | 43%Vitesse (H) |
| 19 | Heracles | 7 | 1 | 6 | 14% | 7:6 | 1.9 | 41%MVV Maastricht (A) |
| 20 | Jong Eindhoven | 8 | 1 | 7 | 13% | 8:11 | 2.4 | 41%Dordrecht (H) |
| Whole league | 72 | 32 | 40 | 44% | 3.4 |